Ми продовжуємо до кінця року невикористані квитки на фестиваль "Монгольф'єрія"

Ми плануємо фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» на 20 березня з 13:00 до 16:00 на ВДНГ. Підтвердження фестивалю просимо перевірити у четвер о 15:00.

Ми з розумінням і повагою ставимось до планування часу учасників, тому дію всіх невикористаних квитків продовжуємо на рік до 31.01.2022 (окрім квитків, що були поверненні до 20 лютого). Це означає, що ви можете відвідати найближчий фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» або будь-який інший на ваш вибір, який ми будемо проводити на ВДНГ у Києві протягом року. Таким чином ви не втратите квиток, навіть якщо у вас зміняться плани чи конкретна дата проведення буде не зручною. Ми проводимо фестивалі достатньо часто – вони вже відбулися 2 та 18 грудня, а також 20 лютого та будуть продовжуватися упродовж року. Варто зазначити, що 20 лютого у нас відбувся найбільший фестиваль повітряних куль у Європі цієї зими і далі ми будемо тільки підвищувати рівень.

Нагадаємо, що повітроплавання – це дуже захоплююче дійство, але примхливе до погодних умов, через це можливі перенесення події, але ми це завжди робимо на найближчі вихідні. Повітряні кулі працюють коли швидкість поривів вітру менша 4 м/с та відсутні опади.

Висота кожного аеростату близько п’ятиповерхового будинку, а під час прив’язного польоту він може підійматися до 30 метрів. На фестивалях «Монгольф’єрія» беруть участь до 20 повітряних куль, а також до 100 учасників повітроплавних команд та організаційного комітету. Велика команда працює для вас і ми вдячні за те, що ви підтримуєте та розвиваєте українське повітроплавання.

З вашою допомогою Київ обов’язково стане повітроплавною столицею Європи!

Приємних емоцій!

0 из 5 на основе 0 голосов