Весілля або освідчення

Весілля або освідчення

10990 грн.

Зробіть один із найважливіших моментів життя незабутнім і чудовим! Персонал Aeronautic Company Montgolfier втілить Ваші бажання і влаштує справжнє свято в рамках польоту на повітряній кулі.
Ціна залежить від обраного виду польоту.

5 из 5 на основе 4 голосов

Доставка:

  • кур'єром по Києву - безкоштовно в день замовлення;
  • Новою Поштою по Україні - безкоштовно.

Оплата:

  • Готівкою при отриманні;
  • Приват24
  • Visa / MasterCard

Повернення:

  • Подарункові сертифікати поверненню не підлягають.

Докладний опис

Сертифікатом "Весілля або пропозиція" можна скористатися протягом 365 днів з моменту покупки. Активація та узгодження дати польоту відбувається по телефону: 0675003045

Будь-який вид польоту, крім "Політ над Києвом", відбувається на світанку або заході, в селі Колонщина, Макарівського району Київської області. Політ розрахований на одного, двох або більше пасажирів. По прибуттю пасажирів в обумовлений час відбувається передпольотної інструктаж. Далі комадно "Монгольф'єр" привозить пасажирів і повітряна куля до місця старту. Процес підготовки аеростата до польоту займає 30 - 40 хвилин, після чого клієнти займають місце в гондолі (кошику) повітряної кулі і аеростат відривається від землі, під керуванням досвідченого пілота. Повітряна куля рухається у напрямку вітру, а пілот вибирають необхідну висоту (до 1000 метрів), прокладаючи найцікавіший маршрут. Політ триває близько 60 хвилин, після чого слід м'яка посадка. Протягом усього польоту аеростат супроводжує машина підбору, яка відвозить пасажирів на авіабазу, де відбудеться послеполётное посвячення клієнтів в повітроплавці.

Більш детальна інформація за телефоном: 0675003045 (щодня, з 8:00 до 22:00)

Бажаємо вам приємних і незабутніх вражень!

Подивіться також інші види польотів на повітряній кулі.

Команда "Монгольф'єр".

Інші види польотів