Управління повітряною кулею

Управління повітряною кулею

10990 грн.

Хочете ще більше відчуттів, ніж просто політ на повітряній кулі? Тоді поєднайте політ для двох з ексклюзивною можливістю управління аеростатом. В рамках польоту пілот-інструктор навчить основам пілотування теплового аеростата.
Ціна вказана на політ для двох людей.

5 из 5 на основе 4 голосов

Доставка:

  • кур'єром по Києву - безкоштовно в день замовлення;
  • Новою Поштою по Україні - безкоштовно.

Оплата:

  • Готівкою при отриманні;
  • Приват24
  • Visa / MasterCard

Повернення:

  • Подарункові сертифікати поверненню не підлягають.

Докладний опис

Сертифікатом "Управління повітряною кулею" можна скористатися протягом 365 днів з моменту покупки. Активація та узгодження дати польоту відбувається по телефону: 0675003045

"Управління повітряною кулею" відбувається на світанку або заході, в селі Колонщина, Макарівського району Київської області. Політ розрахований на двох пасажирів. По прибуттю пасажирів в обумовлений час відбувається передпольотний інструктаж. Далі команда "Монгольф'єр" привозить пасажирів і повітряну кулю до місця старту. Процес підготовки аеростата до польоту займає 30 - 40 хвилин, після чого клієнти займають місце в гондолі (кошику) повітряної кулі і аеростат відривається від землі, під керуванням досвідченого пілота. Повітряна куля рухається у напрямку вітру, а пілот обирає необхідну висоту (до 1000 метрів), прокладаючи найцікавіший маршрут. Політ триває близько 60 хвилин, після чого відбувається м'яка посадка. Протягом усього польоту аеростат супроводжує машина підбору, яка відвозить пасажирів на авіабазу, де відбудеться післяпольотне посвячення клієнтів в повітроплавці.

Більш детальна інформація за телефоном: 0675003045 (щодня, з 8:00 до 22:00)

Бажаємо вам приємних і незабутніх вражень!

Подивіться також інші види польотів на повітряній кулі.

Команда "Монгольф'єр".

Інші види польотів