Політ над Києвом

Політ над Києвом

22200 грн.

Київ - одне з найкрасивіших міст в світі. Насолодіться його красою з висоти пташиного польоту разом з близькою людиною. Aeronautic Company Montgolfier - єдина компанія, яка літає над столицею.
Ціна вказана на політ для двох людей.

5 из 5 на основе 6 голосов

Доставка:

  • кур'єром по Києву - безкоштовно в день замовлення;
  • Новою Поштою по Україні - безкоштовно.

Оплата:

  • Готівкою при отриманні;
  • Приват24
  • Visa / MasterCard

Повернення:

  • Подарункові сертифікати поверненню не підлягають.

Докладний опис

Сертифікатом "Політ над Києвом" можна скористатися протягом 365 днів з моменту покупки. Активація та узгодження дати польоту відбувається по телефону: 0675003045

"Політ над Києвом" відбувається на світанку або заході, в місті Київ (старт з Гідропарку). Політ розрахований на двох пасажирів.По прибуттю пасажирів в обумовлений час відбувається передпольотної інструктаж. Далі комадно "Монгольф'єр" привозить пасажирів і повітряна куля до місця старту. Процес підготовки аеростата до польоту займає 30 - 40 хвилин, після чого клієнти займають місце в гондолі (кошику) повітряної кулі і аеростат відривається від землі, під керуванням досвідченого пілота. Повітряна куля рухається у напрямку вітру, а пілот вибирають необхідну висоту (до 1000 метрів), прокладаючи найцікавіший маршрут. Політ триває близько 60 хвилин, після чого слід м'яка посадка. Протягом усього польоту аеростат супроводжує машина підбору, яка відвозить пасажирів на авіабазу, де відбудеться послеполётное посвячення клієнтів в повітроплавці.

Більш детальна інформація за телефоном: 0675003045 (щодня, з 8:00 до 22:00)

Бажаємо вам приємних і незабутніх вражень!

Подивіться також інші види польотів на повітряній кулі.

Команда "Монгольф'єр".

Інші види польотів