Політ на повітряній кулі – найкращий подарунок на день народження

День народження чи не один із найулюбленіших свят. Усі ми любимо подарунки, і не тільки отримувати, а й дарувати їх. Але часто перед цим днем ми стикаємося із проблемою підбору подарунку, адже хочеться подарувати щось особливе і чарівне. Іноді складно вибирати подарунок, бо що ж дарувати людині, у якої все є? Здається, що її жоден подарунок не вразить. Проте, рано засмучуватись, адже є дещо, що однозначно буде особливим подарунком —політ на повітряній кулі. З першої хвилини польоту ви відчуєте справжню казку. Відчуття легкості супроводжуватиме вас протягом усієї подорожі, а враження залишаться на довгий час у пам'яті. У нас ви можете замовити подорож на повітряній кулі як для сім'ї, так і для пари, або для друзів.

Подарунок для дівчини або хлопця

Чи існує таке місце, де ви будете віддалені від буденності, від усіх людей, від усього світу? Це місце — в небі. Лише ви удвох, ніжний схід або палкий захід Сонця і лише щирі почуття. Романтична подорож на повітряній кулі здійснюється над столицею —фантастичним містом, або над чарівною природою передмістя, що подарує вам незабутні емоції та вражаючі краєвиди. На згадку про подорож ви отримаєте 6 професійних світлин, які нагадуватимуть вам про ті яскраві спалахи емоцій, пережиті разом.

Пропозиція руки і серця

День народження —чудова нагода зізнатися в коханні, або навіть зробити пропозицію руки і серця! Романтичнішого місця, аніж повітряна куля годі й шукати! А наші професіонали допоможуть влаштувати справжнє свято і створять романтичну атмосферу, аби ваш найважливіший момент в житті був просто фантастичним!

Подарунок для друга або подруги

Корзина повітряної кулі вміщує 6 людей, отож гайда кликати друзів та влаштовувати маленьку вечірку, де тільки ви і нікого зайвого! Подаруйте другу захоплюючу подорож із найріднішими людьми. Крім того, аби додати щирості у ваші серця та змусити іскорки в очах світитись яскравіше для вас по келиху ігристого на час подорожі!

Також є можливість керувати повітряною кулею! Під час польоту наші найкращі інструктори покажуть майстер клас із керування аеростатом. Ці враження ваш друг або подруга не забуде ніколи, адже це нереальне відчуття, коли ти відчуваєш потік вітру, сам встановлюєш шлях повітряної кулі.

Подарунок для батьків

Батьки — найрідніші і найдорожчі з усіх, а моменти поруч з ними —безцінні. Коли вони щасливі, ти ж теж відчуваєш щастя чи не так? Ми знаємо, як зробити день народження мами або тата незабутнім та щасливим. Крім польоту, ви отримаєте неймовірні світлини на повітряній кулі. Наш професійний фотограф створить для вас пам'ятні кадри щасливих моментів. Для дітлахів  політ на повітряній кулі стане справжньою казкою і зробить день народження фантастичним та незабутнім.

Політ на повітряній кулі —це чарівна подорож, відчуття легкості і єднання із світом. Ви відчуєте цей захват, коли зустрінете схід Сонця, спостерігаючи прямо з неба! Політ на повітряній кулі — це завжди гарна ідея для подарунка на день народження. Крім того, такий подарунок є універсальним і підійде як подарунок для друзів, коханої людини, батьків чи колег. Здійснення маленької мрії подарує море позитивних емоції та  незабутні хвилини польоту. Даруючи політ, ви даруєте емоції, а емоції ніколи не забуваються!

0 из 5 на основе 0 голосов